Biblioteka Publiczna w Świebodzinie poszukuje pracownika na stanowisko: młodszy bibliotekarz/bibliotekarz w Wypożyczalni dla Dorosłych.

Warunki zatrudnienia:
- umowa o pracę - 1 etat,
- miejsce wykonywania pracy: Biblioteka Publiczna w Świebodzinie, ul. Bramkowa 2, 66-200 Świebodzin; w razie potrzeby w pozostałych agendach Biblioteki.
- termin rozpoczęcia pracy: od 1 września 2022

Wymagania podstawowe:
- wykształcenie minimum średnie
- zainteresowania literaturą oraz szeroko rozumianą kulturą,
- znajomość obsługi komputera i swobodne korzystanie z internetu oraz mediów społecznościowych,
- inwencja, pomysłowość, kreatywność,
- dyspozycyjność,
- dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole,
- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.

 Mile widziane:
- doświadczenie w zakresie animacji społeczno-kulturalnej

Obowiązki
- udostępnianie użytkownikom zbiorów bibliotecznych
- inicjowanie i realizowanie przedsięwzięć kulturalnych, m.in. warsztatów, spotkań związanych z promocją czytelnictwa dla różnych grup odbiorców
- udział w wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę, także poza siedzibą
- współpraca z instytucjami partnerskimi
- udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe (w tym w szkoleniach zewnętrznych)
- zastępstwa i dyżury w działach udostępniania (w zależności od bieżących potrzeb)
- prowadzenie dokumentacji bibliotecznej

Wymagane dokumenty:
- CV
- list motywacyjny
- kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje
- podpisana Klauzula informacyjna dla kandydatów (zał. nr 1)

W dokumentach aplikacyjnych proszę zamieścić podpisaną klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Tytuł Typ Rozmiar Dodany przez
Klauzula informacyjna pdf 103.48 KB Dyrektor
Regulamin naboru pdf 626.27 KB Dyrektor
Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. czwartek, 14 lipiec 2022 06:21 Dyrektor
Artykuł został zmieniony. czwartek, 14 lipiec 2022 06:22 Dyrektor
Artykuł został zmieniony. czwartek, 14 lipiec 2022 06:24 Dyrektor
Artykuł został zmieniony.
Dodane załączniki
czwartek, 14 lipiec 2022 06:36 Dyrektor
Artykuł został zmieniony. czwartek, 14 lipiec 2022 06:37 Dyrektor
Artykuł został zmieniony. czwartek, 14 lipiec 2022 06:38 Dyrektor